BC-CTS-081108
Description
BOX PC CLEAR 4.33"L X 3.15"W
DataSheet
BC-CTS-081108 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm)
Height:3.346" (85.00mm)
Area (L x W):13.6in² (88cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A