1551USB2TRD
Description
BOX ABS TRAN/RED 1.97"L X 0.98"W
DataSheet
1551USB2TRD PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:1.969" L x 0.984" W (50.00mm x 25.00mm)
Height:0.610" (15.50mm)
Area (L x W):1.94in² (12.5cm²)
Design:Hand Held, Split Sides
Material:Plastic, ABS
Color:Translucent - Red
Thickness:0.067" (1.70mm)