ABP8000200SET
Manufacturer
Rose+Krieger
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BLACK 7.87"L X 3.23"W
Catalog
Boxes
DataSheet
ABP8000200SET PDF
Type Description
Series:Alubos
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:7.874" L x 3.228" W (200.00mm x 82.00mm)
Height:1.260" (32.00mm)
Area (L x W):25.4in² (164cm²)