1418N4L12
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W
DataSheet
1418N4L12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):864in² (5574cm²)