HWST20168S16
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NAT 23.7"L X 16"W
Catalog
Boxes
DataSheet
HWST20168S16 PDF
Type Description
Series:Waterfall
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:23.700" L x 16.000" W (601.98mm x 406.40mm)
Height:8.000" (203.20mm)
Area (L x W):379in² (2445cm²)