1422VV12
Description
BOX STEEL GRAY 42"L X 42"W
DataSheet
1422VV12 PDF
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 42.000" W (1066.80mm x 1066.80mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1764in² (1.138 m²)