1418JJ11
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 24"L X 24"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1418JJ11 PDF
Type Description
Series:1418J
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm)
Height:11.000" (279.40mm)
Area (L x W):576in² (3716cm²)