1550WMBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.74"L X 3.95"W
DataSheet
1550WMBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:4.740" L x 3.953" W (120.40mm x 100.41mm)
Height:1.394" (35.41mm)
Area (L x W):18.7in² (121cm²)
Color:Black
Thickness:0.071" (1.80mm)