Q-30054000D001M
Description
SMA-SJB/TNC-SP LMR19 1M
DataSheet
Q-30054000D001M PDF
Part Status:Active
Style:SMA to TNC
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:TNC Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:-
Features:Bulkhead, Shielded
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
2249-E-180
2249-E-180
CBL ASSY BNC PLUG RG59B 15'
CBL ASSY SMB PLUG RG178 12"
U.FL-2LP(V)-04N2-A-(180)
U.FL-2LP(V)-04N2-A-(180)
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 7.087"
GIB1403-E3/81
GIB1403-E3/81
DIODE GEN PURP 150V 8A TO263AB
Q-30054000D001M
Q-30054000D001M
SMA-SJB/TNC-SP LMR19 1M
MPSA 240/30 PROX LH BLUE
MPSA 240/30 PROX LH BLUE
MINI BLUE LH 400VAC/0.5A RECTANG