095-850-201M075
Description
1.0/2.3 STRAIGHT PLUG TO BNC STR
DataSheet
095-850-201M075 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:1.0/2.3 to BNC
1st Connector:BNC Plug
2nd Connector:1.0/2.3 Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:29.53" (750.00mm)
Cable Type:RG-179
Cable Impedance:75 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:75 Ohms
Frequency - Max:4 GHz