Q-2V05H0005108I
Description
SMA-SJ/HDBNC-SP G316 108I
DataSheet
Q-2V05H0005108I PDF
Part Status:Active
Style:HD-BNC to SMA
1st Connector:HD-BNC Plug
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz