Q-3F056000H012I
Description
SMA-SP/TNC-SP G142 12I
DataSheet
Q-3F056000H012I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to TNC
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:TNC Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz