Q-2S025000H.75M
Description
SMA-RJB/N-SJB G142 0.75M
DataSheet
Q-2S025000H.75M PDF
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:29.53" (750.00mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz