Q-2P0440005002M
Description
SMA-RJB/SMP-SP G316 2M
DataSheet
Q-2P0440005002M PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMP
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:SMP Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz