Q-3F024000H084I
Description
SMA-SP/N-SJ G142 84I
DataSheet
Q-3F024000H084I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz