Q-2R0720008108I
Description
SMA-RJB/SMA-SJ RG58 108I
DataSheet
Q-2R0720008108I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to SMA
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:SMA Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz