415-0038-MM250
Description
CBL ASSY SMA PLUG RG58 9.843"
DataSheet
415-0038-MM250 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:9.843" (250.00mm)
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz