Q-3403S0005006I
Description
SMA-RP/SMB-RP G316 6I
DataSheet
Q-3403S0005006I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:6.000" (152.40mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz