Q-7100P0005002M
Description
SMA-SJ/HDBNC-SJB G316 2M
DataSheet
Q-7100P0005002M PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to HD-BNC
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:HD-BNC Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz