175101-R1-12.00
Description
CBL ASSY N TYPE PLUG .085 12"
DataSheet
175101-R1-12.00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:Hand Formable .085
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms