Q-3703E000D060I
Description
SMA-RP/SMA-SP LMR19 60I
DataSheet
Q-3703E000D060I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz