R-CX-1100-96
Description
RG58C SMA(M) - SMA(M) 8'
DataSheet
R-CX-1100-96 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:96.0" (2.4m) 8.0'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 80°C