73072-BB-48
Description
CBL ASSY SMB JACK-JACK RG316 4'
DataSheet
73072-BB-48 PDF
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMB to SMB
1st Connector:SMB Jack
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:Copper
Features:Shielded
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C