Q-7100J0005009I
Description
SMA-SJ/BNC-SP G316 9I
DataSheet
Q-7100J0005009I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to BNC
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:BNC Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:9.000" (228.60mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz