
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Style: | SMPM to SMPM |
| 1st Connector: | SMPM Plug |
| 2nd Connector: | SMPM Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Cable Type: | 0.047" Semi-Rigid Cable |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 18 GHz |
| Color: | - |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 095-725-115-480 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TESTPRO3 26.5 GHZ SMA 3.5 MALE T
CAL ASSY SMA JACK/ MCRF 1.13 CAB
SMPM STRAIGHT PLUG TO SMPM RIGHT
CONN RCPT 14POS IDC 26AWG TIN
CONN SDL FERRULE 8POS
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
SMPM STRAIGHT PLUG TO SMPM RIGHT