CN10-CA250-RPL-RPL-15DW-E
Manufacturer
JAE Electronics
VIGOR # :
Description
CONNECTEOR
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
CN10-CA250-RPL-RPL-15DW-E PDF
Type Description
Series:CN10
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Style:SMB Mini to SMB Mini
1st Connector:SMB Mini Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Mini Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:9.843" (250.00mm)
Cable Type:-
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:3 GHz
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C