NDD-37P0PY18S
Manufacturer
VEAM
VIGOR # :
Description
NANO MALE 37POS 18" YEL JACKSCRE
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
NDD-37P0PY18S PDF
Type Description
Series:NDD
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:Plug, Male Pins
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Nano-D
Number of Positions:37
Length:1.50' (457.20mm)