MDM-51PH072K
Description
MICRO
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MDM-51PH072K PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Type:-
Number of Positions:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Usage:-
Contact Finish:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MDM03-G51-16A174
MDM03-G51-16A174
CABLE ASSY D TO WIRE 51P 1.83M
MDM-21SH038B-A174
MDM-21SH038B-A174
MICRO 21C S 20" YEL NI
MDM-51SH010B
MDM-51SH010B
MICRO 51 F 30" YEL