
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 98266 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 32 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0982660339 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 28POS 0.50MM 5"
CABLE FFC 8POS 0.50MM 8"
CABLE FFC 10POS 1.00MM 9"
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402
CABLE FFC 32POS 0.50MM 2"
SFERNICE FIXED RESISTORS
CAP CER ULTRA Q