
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 20 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 3.000" (76.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200209 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 20POS 1.00MM 1.18"
CABLE FFC 6POS 0.50MM 4"
CABLE FFC 6POS 0.50MM 2"
XTAL OSC XO 10.0MHZ 2.5V SMD
CABLE FFC 20POS 0.50MM 3"
IC OSC VCXO 159.375MHZ 6-CLCC
DTS24H19-11DB