
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 20 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 1.180" (29.97mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390355 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 6POS 0.50MM 4"
CABLE FFC 6POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 24POS 0.50MM 10"
CAP CER 1206 30PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 820PF 1.2KV C0G/NP0 1808
CABLE FFC 20POS 1.00MM 1.18"
ERC-55-65 143 .1% T-2 RNC55H1430