FJ-15-D-32.00-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-32.00-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:32.0" (812.8mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)