
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 20 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 9.690" (246.13mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJH-20-D-09.69-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 25POS 1.00MM 8"
CABLE FFC 35POS 0.50MM 2"
CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 1210
CONN PLUG
.5MM FLEX CABLE JUMPER
GW PUSRA1.PM-N3N5-A232-1-700-R18-DS
LED WHITE 2W SMD