FJ-05-D-04.50-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-05-D-04.50-4 PDF
Number of Conductors:5
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:4.500" (114.30mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)