AFFC-100-21-127-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 21 CONDUCTOR 12
DataSheet
AFFC-100-21-127-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:21
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)