FJ-15-D-05.50-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-05.50-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:5.500" (139.70mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 18POS 1.25MM 5"
CABLE FFC 39POS 0.50MM 10"
FJ-15-D-91.00-4
FJ-15-D-91.00-4
1MM FLEX CABLE JUMPER
SC30681KT
SC30681KT
FIXED IND 680UH 54MA 60 OHM TH
SM500308-1
SM500308-1
DYNAMIC SPEAKER
12142
WRSTBND 7MM
FJ-15-D-05.50-4
FJ-15-D-05.50-4
1MM FLEX CABLE JUMPER