
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 12 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 3.000" (76.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390272 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 34POS 1.00MM 2"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 25POS 1.00MM 10"
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 RADIAL
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T766
MINI-HOOK YELLOW SOLDER 0.093"
CABLE FFC 12POS 1.00MM 3"