
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21049 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 36 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 7.000" (177.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210490444 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 13POS 1.00MM 4"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05
IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 2397BGA
OSC XO 153.6MHZ 1.8V LVDS
CABLE FFC 36POS 1.25MM 7"