0039000219-12-S9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
DataSheet
0039000219-12-S9 PDF
Part Status:Active
Contact End:Pin to Cable (Round)
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:18 AWG