0002062101-12-V9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
DataSheet
0002062101-12-V9-D PDF
Type Description
Series:1560
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Pin to Pin
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:18 AWG