EVC-C-75A-600-S-18
Description
CORD J1772 ANGLED TO CBL 18' BLK
DataSheet
EVC-C-75A-600-S-18 PDF
Shielding:-
Length:18.00' (5.49m)
Color:Black
Voltage Rating:240V, 600V
Current Rating (Amps):75A
Operating Temperature:-40°C ~ 55°C