FFSD-25-D-03.00-01-S-N
DataSheet
FFSD-25-D-03.00-01-S-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.250' (76.20mm, 3.00")