SFSD-07-28-H-03.94-D-NUS
DataSheet
SFSD-07-28-H-03.94-D-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.328' (100.08mm, 3.94")