SFSD-04-28C-G-10.00-D-NDX
DataSheet
SFSD-04-28C-G-10.00-D-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:8
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")