FFMD-05-D-05.20-01-S
DataSheet
FFMD-05-D-05.20-01-S PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.433' (132.08mm, 5.20")