KSM-DEV081601-12-WHITE
Description
CBL ASSEM DF59 22AWG DBL 12 WHT
DataSheet
KSM-DEV081601-12-WHITE PDF
2nd Connector:-
Color:White
Length:12.00" (304.8mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C/A, NECTOR, HV-3, PLUG-PIGTAI
CONN PIGTAIL TYPE I 2POS 47.2"