UR024-18N-RA
Description
USB RA A-M TO A-F EXT CABLE 18"
DataSheet
UR024-18N-RA PDF
Part Status:Active
Configuration:A Female to A Male, Right Angle
Length:1.50' (457.2mm)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG