
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DE2 |
| Package: | Cut Tape (CT)Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 1000 pF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 400VAC |
| Temperature Coefficient: | E |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | X1, Y2 |
| Applications: | Safety |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 900 | ||
| 1800 | ||
| 2700 |
Current price of DE2E3SA102MN3AY02F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
CAP CER .012UF 200V X7R 1210
CAP CER 1.5UF 100V X7R 1825
CAP CER 1000PF 400V RADIAL
CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD
CONN RCPT MALE 128POS CRIMP
FLAT WASHER, .107 ID, .281 OD, .