CCD-110E152MK035
Description
CAP CER 1500PF 760V Y5U RADIAL
DataSheet
CCD-110E152MK035 PDF
Part Status:Active
Capacitance:1500 pF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:760V
Temperature Coefficient:Y5U (E)
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C