
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CC45 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 220 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 3000V (3kV) |
| Temperature Coefficient: | SL |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 125°C |
| Features: | High Voltage, Low Dissipation Factor |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of CC45SL3FD221JYNNA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 330PF 25V X7R 1808
CAP CER 2.4PF 500V 1111
CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0402
CAP CER 220PF 3KV SL RADIAL
IC VIDEO SYNC SEPARATOR 24QSOP
DS1010 10-TAP SILICON DELAY LINE
DS1013 3-IN-1 SILICON DELAY LINE